Egzaminy AD'26

Dziś mamy za sobą pierwszy dzień egzaminów ósmoklasisty.

Przystąpiliśmy do egzaminu z języka polskiego, który okazał się dla wielu z nas wymagającym sprawdzianem wiedzy i umiejętności. Szczególnym zaskoczeniem była niespodziewana lektura, która pojawiła się w arkuszu. Mimo to staraliśmy się zachować spokój i dać z siebie wszystko. Teraz z nadzieją czekamy na kolejne dni egzaminów i wierzymy, że nasze wysiłki przyniosą dobre rezultaty.

Pozostałe zdjęcia w galerii szkolnej