Biwak nad J.Białym

Szkoła nie zawsze kojarzy się dla nas uczniów najlepiej.  Są chwile trudne, pełne heroicznego wysiłku, nawet zwątpienia.

Niemniej jednak zdarzają się również takie, które zostaną głęboko w naszej pamięci. Ostatnia wycieczka klasy 8 nad Jezioro Białe była idealnym zakończeniem tego etapu – pełna śmiechu, słońca (wiatru niestety też) i wspólnych chwil, których nie zapomnimy. 🌊📸

Najważniejsze, to ludzie, których spotkaliśmy i przyjaźnie, które zostaną z nami na długo. 🏫💛

Pozostałe zdjęcia w galerii szkolnej