Uroczyste zakończenie roku 2021/2022

Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole,
nową drogą pójdziemy odważnie.
Rozkołyszą się drzewa, ptak radośnie zaśpiewa
bo nie starszak już idzie, lecz uczeń!


Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

23 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci z grup „Misiaczków” i „Sówek”.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego uczestniczyły panie dyrektor, nauczyciele i pracownicy obsługi, rodzice i młodsi koledzy i koleżanki z przedszkola.

Na początku wystąpiły dzieci z grup sześciolatków. Dostojnie powitały swoich gości tańcem „Polonez”. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki na temat kończącego się pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji. Popisały się tańcami:„Szot” i „Belgijka”.

Polonez   Szot  Belgijka

Następnie rozpoczął się występ 5 latków, które wierszem i piosenką pożegnały swoich starszych kolegów z przedszkola. Wręczając im symboliczne upominki prosiły - Pamiętajcie o nas i o swoim przedszkolu :-)

 

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy angażowali się w działania na rzecz placówki. Rodzice w podziękowaniu otrzymali listy gratulacyjne.Po występach wszystkie dzieci otrzymały nagrody i dyplomy. Pożegnania zawsze są trudne, lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji

Pozostałe zdjęcia znajdują się w galerii szkolnej.