Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJdownloads has a deprecated constructor in /home/zspiphansk/public_html/plugins/content/jdownloads/jdownloads.php on line 87

Dokumenty do przetargu na sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych dla stołówki szkolnej:

  1. SIWZ 2018r.
  2. Formularz cenowy
  3. Formularz oferty
  4. Oświadczenie
  5. Umowa

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku

 

 Zgodnie z artykułem 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. Nr 119, str.1), zwanego dalej RODO informuje się petentów Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku, że:

piknik

Grafika - GOK w Hańsku - Facebook

23 kwietnia 2018 r. o godzinie 11 w sali gimnastycznej w Hańsku odbył się konkurs wiedzy o Polsce pod tytułem Kocham Cię, Polsko!  dla uczniów klas IV - VI.

Dyrektor ZSPiP w Hańsku zaprasza na szkolne obchody 78 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 25 kwietnia 2018r.

W naszej szkole przeprowadzono konkurs plastyczny. Motywem przewodnim była setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.  Poniżej znajdują się niektóre prace.