Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJdownloads has a deprecated constructor in /home/zspiphansk/public_html/plugins/content/jdownloads/jdownloads.php on line 87

Zaproszenie na spotkanie wielkanocne

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy, a wszystkie życzenia okazały się do spełnienia.

Aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, byśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności.

Niech symbol Boskiego Odrodzenia był i będzie dla nas do spełnienia.

Wesołych Świąt!!

 baranek

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej  i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku serdecznie zaprasza wszystkich pracowników na spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 27 marca w stołówce szkolnej w Hańsku o godz. 1430.

Po małych perypetiach galeria zdjęć szkoły znowu w całości - w kanale Google+

SZANOWNI RODZICE

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedzkola im. Jana Pawła II w Hańsku informuje, że rozpoczęły się zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

 

Spotkajmy się w przedświątecznej atmosferze, aby wspólnie zaśpiewać kolędy i skosztować świątecznych potraw.

ZAPROSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku serdecznie zaprasza wszystkich pracowników Zespołu na uroczyste spotkanie opłatkowe

w dniu 21 grudnia 2017r. o godz. 1445.

Miejsce spotkania - stołówka szkolna ZSPiP w Hańsku.

 

 

stroik

 

1 grudnia 2017r . w murach gimnazjum odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem Czytam bo lubię i tym się chlubię. W konkursie wzięlo udział 12 uczniów z klas siódmych szkoły podstawowej oraz drugich i trzecich gimnazjum. Cieszy fakt, że pasjonatów czytania wciąż nie brakuje oraz interpretacja tekstu była na najwyższym poziomie.

Od 13 do 17 czerwca 2016r. uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku z klas IV-VI po raz pierwszy, z inicjatywy Barbary Wilgockiej z pomocą rodziców i sponsorów, brali udział w „Zielonej Szkole” Zakopane 2016.