Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJdownloads has a deprecated constructor in /home/zspiphansk/public_html/plugins/content/jdownloads/jdownloads.php on line 87

Zielona szkoła to wyjazd uczniów poza miejsce zamieszkania pozwalający łączyć naukę z zabawą i wypoczynkiem, integrujący grupę uczniowską. Kontakt ze środowiskiem uczy aktywności , samodzielności, szacunku do wszelkich przejawów życia, kształtuje postawę odpowiedzialności za środowisko.
W poniedziałek 11 czerwca 2018r. uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku pojechali na 5 dniową zieloną szkolę do Augustowa.

Zawiadomienie o  wyborze najkorzystniejszej oferty

dotyczącej zamówienia publicznego przeprowadzanego w trybie przetargu nieograniczonego: SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA STOŁÓWKI SZKOLNEJ ZESPOŁU SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA IM. JANA PAWŁA II W HAŃSKU ogłoszonego w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 570107-N-2018 z dnia 10.06.2018 r.

Zawiadomienie

Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Hańsku zapraszają uczniów klas IV -VII na półkolonie, które odbędą się w dniach 25-29 czerwca 2018r.

Zapisy trwają do 20 czerwca 2018r. (ilość miejsc ograniczona)

Dokumenty do przetargu na sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych dla stołówki szkolnej:

  1. SIWZ 2018r.
  2. Formularz cenowy
  3. Formularz oferty
  4. Oświadczenie
  5. Umowa

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku

 

 Zgodnie z artykułem 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. Nr 119, str.1), zwanego dalej RODO informuje się petentów Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku, że:

piknik

Grafika - GOK w Hańsku - Facebook