XV Otwarte Mistrzostwa Gminy Hańsk Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w LA

29 maja 2009 roku na stadionie w Dubecznie odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Gminy Hańsk Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w LA. W zawodach wzięły udział SP Hańsk, SP Kulczyn, SP Urszulin, SP Stary Brus i SP 3 we Włodawie oraz Gimnazja Publiczne z Urszulina, Starego Brusa, nr 2 z Włodawy i Dubeczna. Szkoły reprezentowało ogółem 246 zawodników, startujących w 49 konkurencjach. Nagrodzono 174 zawodników. Miło mi poinformować, że nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych. Lista nagrodzonych osób z naszej szkoły w poszczególnych konkurencjach w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj więcej: XV Otwarte Mistrzostwa Gminy Hańsk Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w LA

XVII Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne w Urszulinie

Mam przyjemność ogłosić, że nasza szkoła zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych podczas XVII Ogólnopolskich Biegów Ekologicznych w Urszulinie, które odbyły się 7 czerwca 2009 r.

Zdjęcia na szkolnym kanale Google+

Powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Komunikat z zawodów powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, które odbyły się dnia 07 maja 2009 roku na stadionie sportowym w Dubecznie i sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Hańsku.

Czytaj więcej: Powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Więcej artykułów…

  1. Zawody w halowej piłce nożnej