Wyjazd do kina

17 września 2018r. starsza młodzież naszej szkoły wyjechała do Lublina na film Dywizjon 303. W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek - miejsce pamięci o masowej eksterminacji ludności z okresu II wojny światowej.

Zdjęcia dostęne w galerii szkolnej

Narodowe czytanie

7 września 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Hańsku odbyła się druga edycja Narodowego Czytania. W tym roku rzecz dotyczyła fragmentów powieści Stefana Żeromskiego Przedwiośnie.  Nasi uczniowie wraz z nauczycielami, pracownikami GOK-u i Urzędu Gminy zaprezentowali swoją interpretację szklanych domów i perypetii Cezarego Baryki.

Czytaj więcej: Narodowe czytanie

Zielona szkoła - Augustów 2018

Zielona szkoła to wyjazd uczniów poza miejsce zamieszkania pozwalający łączyć naukę z zabawą i wypoczynkiem, integrujący grupę uczniowską. Kontakt ze środowiskiem uczy aktywności , samodzielności, szacunku do wszelkich przejawów życia, kształtuje postawę odpowiedzialności za środowisko.
W poniedziałek 11 czerwca 2018r. uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku pojechali na 5 dniową zieloną szkolę do Augustowa.

Czytaj więcej: Zielona szkoła - Augustów 2018

Rozpoczęcie roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 rozpocznie się mszą w kościele o godz. 800, a następnie o godz. 900 w budynku Szkoły Podstawowej w Hańsku.

Dotyczy przetargu

Zawiadomienie o  wyborze najkorzystniejszej oferty

dotyczącej zamówienia publicznego przeprowadzanego w trybie przetargu nieograniczonego: SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA STOŁÓWKI SZKOLNEJ ZESPOŁU SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA IM. JANA PAWŁA II W HAŃSKU ogłoszonego w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 570107-N-2018 z dnia 10.06.2018 r.

Zawiadomienie