Pamiętamy o kobietach :)

Dnia 11 marca Samorząd Uczniowski zorganizował apel z okazji Dnia Kobiet. Z dedykacją dla wszystkich pań Magda i Klaudia zaśpiewały piosenkę pt "Baśka" z autorskim tekstem. Wszystkie dziewczynki i kobiety otrzymały słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej: Pamiętamy o kobietach :)

Szkolna zabawa choinkowa

Długo oczekiwaną atrakcją kończącego się semestru zimowego była szkolna zabawa choinkowa, która odbyła się 29 stycznia 2009. Pełna różnorodnych atrakcji "choinka" stała się okazją do wspólnej zabawy uczniów, nauczycieli oraz rodziców.


Zapraszam do rozwinięcia wiadomości.

Czytaj więcej: Szkolna zabawa choinkowa

Szkolny apel "Razem bezpieczniej"

 

Nasza szkoła uczestniczy w trzeciej edycji programu społecznego "Szkoła bez przemocy", dlatego prowadzimy działania zmierzające do zapobiegania agresji i przemocy. Aby skutecznie zapobiegać agresji i przemocy w dniu 23.02.2009 r. został zorganizowany szkolny apel pod hasłem "Razem bezpieczniej", dla klas I-III i kl. IV-VI.

Czytaj więcej: Szkolny apel "Razem bezpieczniej"

W hołdzie powstańcom styczniowym

8 marca 2009 delegacja uczniów z naszej szkoły, wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w uroczystym poświęceniu tablicy pamiątkowej "W hołdzie powstańcom styczniowym 1863 r. poległym na ziemi hańskiej". W trakcie ceremonii dzieci złożyły kwiaty pod tablicą pamiątkową, a następnie wzięły udział w prezentacji multimedialnej na temat "Powstanie Styczniowe na terenie gminy Hańsk".

Czytaj więcej: W hołdzie powstańcom styczniowym

Więcej artykułów…

  1. Czas kuligów