Moje boisko - Orlik 2012

6 grudnia 2011r. zapisze się jako ważne wydarzenie w historii szkoły i gminy Hańsk. Tego dnia odbyła się uroczysta inauguracja otwarcia kompleksu boisk sportowych - Orlik 2012.

Uroczystość otwarcia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły i odśpiewania hymnu. Po czym Dyrektor szkoły i Wójt Gminy Hańsk przywitali przybyłych gości.

Swoją obecnością zaszczycili:

  • przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki,
  • Starosta Powiatu Włodawskiego,
  • przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Lublinie,
  • Radni Gminy Hańsk,
  • Dyrektorzy szkół,
  • Kierownicy przedsiębiorstw działających na terenie gminy.

Następnie dokonano przecięcia wstęgi oraz poświęcenia boisk przez Ks. dziekana. Goście i gospodarze oddali inauguracyjne strzały na bramkę. Zaproszeni goście wygłosili przemówienia i wręczyli okolicznościowe prezenty. Bogaty program artystyczny zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że to boisko stanie się pomostem do lepszej przyszłości uczniów, jak i całej społeczności. Może dzięki tej inwestycji zostanie odkryty talent sportowy na miarę naszych olimpijczyków. Serdecznie zapraszamy do kanału Google+