Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJdownloads has a deprecated constructor in /home/zspiphansk/public_html/plugins/content/jdownloads/jdownloads.php on line 87

W dniu 9 marca 2018 r. przedszkolaki z grup Misiaczki, Sówki i Kangurki uczestniczyły w zajęciach pt. Jak zmieniał się świat?.

Piątkowa przygoda rozpoczęła się wizytą przedszkolaków w Izbie Regionalnej Ziemi Hańskiej, gdzie pod kierunkiem Pana Jarosława Responda, dzieci poznały historię wybranych przedmiotów codziennego użytku. Następnie na sali widowiskowej GOK – u w Hańsku dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach pod hasłem „Pranie”. Serdecznie dziękujemy organizatorom spotkania.

Pozostałe zdjęcia dostępne są w kanale Google+ GOK- u w Hańsku