Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJdownloads has a deprecated constructor in /home/zspiphansk/public_html/plugins/content/jdownloads/jdownloads.php on line 87

„Pasowanie na Przedszkolaka”

28. 10. 2016 r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Podczas uroczystości dzieci z grupy maluszków zaprezentowały swoje umiejętności: tańczyły, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, których nauczyły się podczas krótkiego pobytu       w przedszkolu. Razem ze swoimi kolegami i koleżankami z grupy „Tygrysków” dzielnie zmagały się z zadaniami, które przygotowały dla nich wychowawczynie: p. Barbara Korona i           p. Elżbieta Głąb oraz zaproszeni goście – p. Agnieszka Wróbel, bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Hańsku. Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i znaczek. Prezenty dla maluszków przygotowali także starsi koledzy i koleżanki z przedszkola – „Tygryskowe Medale Uśmiechu”. Po części artystycznej i ślubowaniu, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.