Akademia 3 maja
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
- Opublikowano: czwartek, 30 kwiecień 2026 20:11
- Justyna Zdonek
- Odsłony: 1107
W czwartek 30-tego kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Na scenie z krótkim występem artystycznym zaprezentowali się uczniowie z klas: VIa, VIb oraz VII, przy akompaniamencie Kacpra Leśniewskiego, ucznia klasy VIII. Program uroczystości miał na celu przybliżenie młodym ludziom historii Polski oraz promowanie patriotyzmu. Podniosły charakter tego dnia wszyscy uczniowie podkreślili strojem galowym.



Pozostałe zdjęcia w galerii szkolnej