Strona główna

Życzenia Bożonarodzeniowe

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy naszej Szkoły.

Boże Narodzenie to czas nadziei i pojednania. To czas radości i celebrowania tego, co najistotniejsze – więzi rodzinnych.


Życzę Wam, aby ten świąteczny czas był spokojny, przepełniony radością i rodzinnym ciepłem. Niech w Waszych domach pośród zieleni choinki, blasku lampek oraz zapachu pierników znalazł się czas na chwilę refleksji nad niezwykłością tych świąt. Abyście zawsze docenili te najdrobniejsze rzeczy, te małe, ulotne chwile, które tworzą nasze życie, dając nam szczęście.


Życzę dużo zdrowia, bo ostatni czas pokazał nam, że to najcenniejszy dar. Niechaj Nowy Rok przyniesie same dobre chwile. Niechaj będzie to czas spełnionych marzeń. Wypocznijcie, abyśmy w nowym roku mogli spotkać się razem zdrowi, pełni sił i chęci do działania.

Dyrektor Szkoły Barbara Wilgocka

Poniżej kilka zdjęć ze szkolnych jasełek - pozostałe w galerii szkolnej i kanale Youtube: