Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice! Drogie Dzieci!

Zapraszam w środę 1 września o godz. 9.00 na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

W związku z reżimem sanitarnym obowiązującym w przedszkolu oraz ogłoszonymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi funkcjonowania szkół i placówek od września bardzo proszę, aby wszyscy dorośli mieli zasłonięte usta i nos maseczkami oraz zachowali dystans społeczny.

Dzieci z rodzicem udadzą się do swoich sal na rozmowę z wychowawcą. Bardzo proszę, aby rodzice przygotowali aktualne numery telefonów, adresy poczty elektronicznej oraz zadeklarowali posiłki, z których będą korzystały dzieci.

Podział na grupy:

  • Dzieci 6-letnie „O” a - wychowawca p. Justyna Grzeszczuk,
  •                      „0” b -  wychowawca p. Marta Walkowska,
  • Dzieci 5-letnie -  wychowawca p. Alicja Łapińska,
  • Dzieci 4-letnie - wychowawca p. Barbara Korona,
  • Dzieci 3-letnie - wychowawca p. Teresa Głogowska.

Do przedszkola zabieramy ze sobą dobry humor  i dwa worki (jeden z kapciami, drugi z ubrankami na zmianę)
Szczegółowe informacje Rodzice uzyskają podczas spotkań z wychowawcami grup.

PRZEWOZY SZKOLNE BEZ ZMIAN.