Dni otwarte

Króciutka  promocja  zaprzyjaźnionej szkoły średniej.

Od wielu lat w kwietniu organizowaliśmy w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie Dni Otwarte. Były one zawsze wielkim wydarzeniem i stały się szkolną tradycją.
W tym roku, z powodu zaistniałej sytuacji, nie możemy zaprosić uczniów klas ósmych, ich Rodziców i Nauczycieli na Dni Otwarte. Aby przypomnieć zawody, w których kształcimy i pokazać szkołę, przygotowaliśmy krótki film. Powstał on na podstawie nagrań z różnych szkolnych wydarzeń przed pandemią i wypowiedzi nauczycieli kształcenia zawodowego. Udział w filmie biorą również uczniowie. Kamera uchwyciła ich podczas wykonywania prac w szkolnych pracowniach lub na praktykach zawodowych.
W naszej szkole każdy znajdzie coś dla siebie. Miłego oglądania! 

link do filmiku.