Pasowanie na przedszkolaka - grupa Misiaczki

Dzień 30 października 2018r. na długo pozostanie w pamięci dzieci 3-4 letnich.                    
Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla nich przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej. Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Następnie pani dyrektor Barbara Wilgocka dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i upominek– misiaczkowy medal od starszych kolegów z grupy Tygryski. Po słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, dzieci kontynuowały wesołą zabawę. Miłym gościem spotkania była pani bibliotekarka Agnieszka Wróbel. Poprzez wspólne zabawy z dziećmi i zaproszoną Pszczółką, zachęcała rodziców do udziału w akcjach czytelniczych.

Pozostałe zdjęcia w galerii GOK Hańsk