Spotkanie czytelnicze

Spotkanie czytelnicze w przedszkolu w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom – Czytające Przedszkole  z udziałem policjantów.

W dniu 22. 09. 2016r. na zaproszenie dzieci i nauczycieli do naszego przedszkola przybyli policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie: st. post. Monika Kruk i mł. asp. Daniel Mróz.

Było to pierwsze spotkanie czytelnicze w naszym przedszkolu w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom – Czytające Przedszkole, pan policjant przeczytał przedszkolakom opowiadanie „Jak wróbelek Elemelek leśną dróżką szedł w niedzielę”, na podstawie którego policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz opowiedzieli, jak ważna jest praca policjantów. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Za udział w spotkaniu dzieci i nauczyciele wręczyli policjantom pamiątkowe podziękowania, policyjne lizaki oraz zaśpiewały piosenkę. Serdecznie dziękujemy Policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola.