Zielona szkoła - Zakopane 2016

Od 13 do 17 czerwca uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku z klas IV-VI po raz pierwszy, z inicjatywy Barbary Wilgockiej z pomocą rodziców i sponsorów, brali udział w Zielonej Szkole Zakopane 2016.


W ramach wyjazdu na uczniów czekało wiele atrakcji: wędrówki górskimi szlakami, zdobywanie wiedzy o Tatrach, spotkanie z gawędą, poznanie historii i architektury Zakopanego, wieczór regionalny z muzyką góralską, zabawy integracyjno-sportowe oraz relaks w aquaparku.
Wszystkie atrakcje mogły być zrealizowane dzięki sponsorom:

  • Usługi Transportowe – Grzegorz Niedźwiedzki Kulczyn,
  • Agromarina Sp. z.o.o w Kulczynie,
  • P.U.P. Sp. z o.o. w Hańsku,
  • Huta Szkła Gospodarczego w Dubecznie,
  • Bank Spółdzielczy w Parczewie oddział w Hańsku.

Nad bezpieczeństwem i organizacją zajęć licznej gromadki (46 uczniów) czuwały Teresa Kopieniak, Izabela Masiukiewicz, Anna Motwicka.