Tradycje wielkanocne w przedszkolu

Niezwykle wyjątkowe prace powstały podczas spotkania pt. "Tradycje wielkanocne" zorganizowanego przez nauczycieli Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku.

W zajęciach prowadzonych przez panie z Koła Aktywnych Kobiet uczestniczyły dzieci z czterech oddziałów przedszkolnych. Uczestnicy spotkania obserwowali sposób tradycyjnego zdobienia jaj - pisanie woskiem, po czym przedszkolaki samodzielnie wykonały pisanki. Czas warsztatów umilało dzieciom słuchanie literatury dziecięcej, zagadki i gry sportowe. Powstałe prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Hańsku oraz wykorzystane do dekoracji sal. Serdecznie dziękujemy za zaprezentowanie własnej twórczości artystycznej i kultywowanie pięknej tradycji Świąt Wielkanocnych wśród najmłodszych.